TILTA CELTŅI Republikas laukums 3 - 203, Riga, LV-1010
swfkrantechnik@inbox.lv
Talr. GSM: +371 29502871, talr. +371 67325544, talr./fakss: + 371 67325544
EN // RU // LV // LT // EE

Celtņu tehniskā (servisa) apkalpošana.

Mūsu uzņēmums nodarbojas ar dažādu ražotāju, to starp SWF Krantechnik, KONECRANES un STAHL CraneSystems, tilta, buka un portālceltņu apkalpošanu. Mēs piedāvājam individuālās tehniskās celtņu aprīkojuma apkalpošanas programmas atbilstoši Jūsu ražošanas īpatnībām. Ikgadējā tehniskā apkalpošana ir nepieciešama pacelšanas aprīkojuma, to skaitā arī celtņu, apkopes sastāvdaļa. Pateicoties regulārai tehniskai apkalpošanai, rodas iespēja pagarināt celtņu ekspluatācijas laiku, savlaicīgi atklāt bojājumus un novērst dārgu remontu.
Celtņu apkalpošana ir tīrīšanas, kontroles, diagnostikas, nostiprināšanas, regulējošo un smērēšanas pasākumu kopums ar mērķi uzturēt celtni darba spējas stāvoklī visos ekspluatācijas etapos.

Tehniskā apkalpošana ir neatņemama pasākumu sastāvdaļa, kas sekmē nepārtrauktu celtņa aprīkojuma darbību.

Mēs piedāvājam noslēgt tehniskās apkalpošanas līgumus, pateicoties kuriem, ar pasūtītāju norunātajā laikā tiks nodrošināta celtņa tehniskā apkalpošana. Servisa apkalpošana ir pielāgota noteiktajai aprīkojuma specifikai un ir vērsta uz celtņa ražīguma paaugstināšanu ar mērķi novērst traucējumus.

Slēdzot celtņu apkalpošanas līgumu, mūsu pasūtītāji samazina zaudējumus dīkstāvju dēļ un garantē nepārtrauktu ražošanas procesu.
Veikto reglamenta darbu rezultātā Jūs saņemsiet slēdzienu no mūsu uzņēmuma par veikto tehnisko apkalpošanu, kurā būs atspoguļots kopēja celtņa stāvokļa novērtējums, izpildīto darbu apjoms un ieteikumi ta stāvokļa uzlabošanai, ja tādi būs nepieciešami.

Kā arī mūsu uzņēmums veic avārijas izbraukumus un īsos termiņos nodrošina bojājumu novēršanu. Jūs varat sazināties ar mūsu dispetčeri, lai norunātu Jums ērtāko remonta grupas izbraukšanas laiku.