CELTŅA REMONTS Republikas laukums 3 - 203, Riga, LV-1010
swfkrantechnik@inbox.lv
Talr. GSM: +371 29502871, talr. +371 67325544, talr./fakss: + 371 67325544
EN // RU // LV // LT // EE

Celtņu remonts

Mēs nodrošinām visu veidu remonta darbus, kas ir saistīti ar celtņu aprīkojumu. Mūsu speciālisti nekavējoties uzsāks izpildīt darbus atbilstošā veidā un atgriezīs Jūsu aprīkojumu darba stāvoklī. Zemāk ir aprakstīti pamatremonta darbi, kurus piedāvā mūsu uzņēmums.

  Plānotais profilaktiskais remonts tiek veikts atkarībā no celtņa ekspluatācijas intensitātes.
Mūsu uzņēmuma speciālisti pilda remonta darbus ar Jums saskaņotajā laikā, atbilstoši Jūsu uzņēmuma darba grafikam. Izpildamo darbu apjoms tiek sastādīts, pamatojoties uz defektēšanas aktiem, un tiek saskaņots ar pasūtītāju. Uzņēmumam ir laba servisa bāze ar nepieciešamo rezerves daļu apjomu sekojošajam uzņēmumu celtņu aprīkojumam: SWF Krantechnik, KONECRANES Latvija un STAHL CraneSystems.

  Kapitālais remonts tiek veikts, kad beidzas pieļaujamais aprīkojuma darba cikls (SWP- Safe working period). SWF Krantechnik un KONECRANES celtņu pieļaujamais aprīkojuma darba cikls SWP (%) jaunam telferim sastāda 100%. Pieļaujamais darba cikls beidzas tad, kad SWP (%) ir nule. Pieļaujama darba cikla iztecēšanas gadījumā ir nepieciešams veikt telfera kapitālo remontu (GO), pēc kura tiek noteikts jauns pieļaujamais darba cikls.

Pateicoties kapitālajam remontam, rodas iespēja pagarināt celtņu aprīkojuma kalpošanas laiku. Darbu apjomā ir iekļauta visu detaļu nomaiņa, kas ir jānomaina, lai pagarinātu aprīkojuma kalpošanas laiku.
Mūsu speciālisti atbrauks pie Jums ar visiem nepieciešamiem intrumentiem un rezerves daļām un ir gatavi izremontēt Jūsu aprīkojumu un atgriezt to darba stāvoklī.